Návrhy a realizace soukromých a veřejných interiérů

návrhy interiéru realizace interiéru kolekce nábytku

Ing. Iva Bastlová DiS.
interiérová návrhářka

Po dokončení VoŠ Volyně (rok 2002), oboru "tvorba navrhování interiérů a nábytku" působila několik let v Brik interiér studiu jako bytový designér. Poté přesunula svojí činnost do vydavatelství RF Hobby. Od roku 2007 pracovala jako hlavní bytový designér ve společnosti Architrade. Vzdělání si doplnila na Technické univerzitě ve Zvolenu, kde vystudovala obor konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva.

Vydává jediný odborný magazín pro interiérové designéry a architekty INTERIÉRY.

Publikuje v řadě různých médií jako je např. Můj Dům, Estate, Brands&Stories, Světlo, Náš útulný byt, Spektra, ODS, Domo atd a on-line magazínech www.idnes.cz, www.estav.cz nebo www.zivotnistyl.cz.

Organizuje též odborný seminář Interiéry s VOŠ Volyně a speciální expozici SCÉNA: Inspirace & Trendy  v rámci veletrhu Desing Shaker. Čtyři roky přednášela ve škole Intermezzo na téma navrhování kuchyní a koupelen a dva roky v Institutu bytového designu.

Jejím cílem je vytvořit originální interiér, který bude ušitý na míru zákazníkovi. Jak sama říká: "potřebuji od klientů co nejvíce informací o jejich představách, životním stylu a vkusu. Jedině tak vytvoříme interiér, který bude přesně pro ně". Vždy je důležitá dispozice a funkce, a pak jen záleží na sladění materiálů, barev a doplňků. Vždy se snaží dostat do prostoru něco zajímavého, ať je to drobnost či výrazný prvek, aby interiér působil osobitě a  přitom byl pro klienta v jeho finančních možnostech.

Vytvořila mnoho návrhů bytových interiérů, jak celých bytů, tak i jednotlivých místností. Většina z nich byla pod jejím dohledem zrealizována. Také pracovala na veřejných interiérech, za zmínku stojí projekt hotelu Romantick, návrh obchodu Eiffel optic v Palladiu nebo návrh prodejny v obchodním domě Kotva.

STRUČNĚ:

vzdělání
obor Tvorba navrhování interiérů a nábytku na VOŠ Volyně
obor Konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva na Technické univerzitě ve Zvolenu

praxe v oboru interiérů od roku 2002

zaměření: kompletní návrhy soukromých a veřejných interiérů na míru
redakční a lektorská činnost
organizace semináře Interiéry www.interiery2000.cz
organizace expozice Scéna: Inspirace & Trendy 2014


Návrhy interiérů
Reference
návrhy interiérů
Realizace interiérů
Reference
realizace interiérů
o nás - novinky - média - kontakt - email iva@loxo.cz - telefon 604 865 883