Návrhy a realizace soukromých a veřejných interiérů

návrhy interiéru realizace interiéru kolekce nábytku

Naše služby zahrnují prvotní studii, návrhy interiérů jak ve 2D (půdorys, pohledy), tak i ve 3D (vizualizace). Také nabízíme možnost konzultace, kdy se jedná pouze o ústní doporučení a poradenství bez výkresů. Klademe důraz na sladění barev a materiálů, na jejich přesnou specifikaci. V interiéru je pro nás důležitá funkce, ergonomie a samozřejmě celkový vzhled a design.

Interiéry řešíme včetně výběru podlahové krytiny, osvětlení, specifikace výmalby a doplňků. Vše, co navrhneme, jsme schopni dodat nebo vyrobit na míru. Cena za návrhy se odvíjí od vašich představ a potřeb. Rozsah, počet variant a tím samozřejmě i cena za projekt je tedy plně ve vašich rukou. Někomu může stačit studie barev a materiálů s půdorysem, pro někoho přesná specifikace před výrobou, pro dalšího hlavně pohled do prostoru pomocí vizualizace.

Návrhy pro vás zpracovává designérka Ing. Iva Bastlová DiS.. Její práce můžete také vidět každý měsíc v časopise Náš útulný byt nebo na webu www.idnes.cz a www.zivotnistyl.cz.

Ceník návrhů

Ceny za návrhy vychází z předpokládaného času, který je potřeba na vyhotovení projektu. Neúčtujeme si žádná procenta z předpokládané částky realizace ani obytné plochy apod.
Hodinová sazba na návrhy: 950 Kč
Hodinová sazba na konzultace: 1500Kč

Orientační ceny

Návrh obývacího pokoje spojeného s kuchyní ve 2D - od 11 000 Kč
Návrh bytu 2 + kk - od 25 000 Kč
Návrh rodinného domu do 100 m2 ve 2D - od 45 000 Kč

Ceny za návrhy veřejných interiérů jsou dle dohody a přesných požadavků.

Jsme plátci DPH. Ceny jsou uvedené bez DPH.


Návrhy interiérů
Reference
návrhy interiérů
Realizace interiérů
Reference
realizace interiérů
o nás - novinky - média - kontakt - email iva@loxo.cz - telefon 604 865 883