Návrhy a realizace soukromých a veřejných interiérů

návrhy interiéru realizace interiéru kolekce nábytku

Interiéry řešíme komplexně, tzn. že vše z návrhu jsme schopni nacenit, dodat a nainstalovat. Odborná montáž je samozřejmostí. Tím je pro klienta  zajištěna maximální kvalita a servis a není nutné shánět další subdodávky.

Zde najdete ukázky z našich realizací

Pracujeme se všemi materiály od lamino desek, stříkaných MDF desek, masivních dílců a dýhy až po lamináty, sklo, nerez a další.

Spolupracujeme také se zakázkovou výrobou čalouněného nábytku, takže i atypická pohovka je možná.

K výrobě nábytku se používá kvalitní značková kování, abychom zaručili vysokou užitnou hodnotu. Dbáme na kvalitu zpracování i precizní řešení detailů. Podklady pro výrobu vychází přesně dle návrhu. Práce designéra nekončí předáním projektu, ale komunikace je plně propojena i s výrobou. To zaručuje dodržení konceptu návrhu a operativní řešení na místě při montáži.

Realizační tým zajistí také pokládku podlahové krytiny, dekorativního textilu, zastínění a dalších prvků, které jsou součástí interiérů.

Do interiéru dodáváme také typizované prvky jako jsou židle, pohovky, konferenční stolky, interiérové dveře apod. Součástí dodávky mohou být kusové koberce, tapety, samolepící i jiné dekorace. Jsme schopni dodat také osvětlovací tělesa i světelné lišty a zajistit jejich instalaci. Vše, co v návrhu od designéra najdete, lze objednat u nás. Tím vám zajistíme kompletní servis a úsporu vašeho času. Záleží jen na vás, co si přejete zrealizovat, na kolik etap a v jakém pořadí.

Další ukázky realizovaných interiérů najdete na www.favi.cz

 

 


Návrhy interiérů
Reference
návrhy interiérů
Realizace interiérů
Reference
realizace interiérů
o nás - novinky - média - kontakt - email iva@loxo.cz - telefon 604 865 883